Nepřítomnost varovného označení

29. března 2017 v 12:00 |  Zápisník cholerika
Varování:

Článek nejspíš bude obsahovat sprostá slova, politicky nekorektní fakta a nevhodné příměry. Ale s tím se nedá nic dělat, takže pokud jste poněkud útlocitnější, nečtěte to.

Je občas s podivem, kolik lidí je ochotno ignorovat realitu, obzvláště když se to dotýká jich samotných. Většinou si tohle zjištění moc nepřipouštím, protože se zejména po ránu pohybuji ve stavu hraničícím téměř hlubokého bezvědomí, nicméně dnes v tramvaji mi můj mozek naservíroval, že tady už jde o život a tedy bych k tomu měl zaujmout nějaké stanovisko. Takže jedu do práce, snažím se urvat ještě tu trochu spánku co mi cesta poskytuje, když tu přistoupila jedna slečna. Šlo si toho nevšimnout jen velmi obtížně, protože i když jsem seděl nalepený na okénku, šťouchla do mne svým pozadím, což Vám po ránu samozřejmě mnoho radosti nepřidá. Otevřel jsem tedy oči, abych se ohradil a okamžitě mi vyvstal na mysli tenhle obrázek:
Po dlouhé době mi docházelo, jak strašně uzavřený prostor tramvaj představuje a jak křehká může být hranice mezi plynovou komorou a svobodou dýchání. Slečna měla samozřejmě buničku do pasu a upnuté legíny - bohužel velikost její zadnice byla taková, že patrně porušovala hranice územní suverenity Turecka, a tedy se nedivím, že je jejich prezident pořád tak nasranej. Můj polospánkem zmatený mozek mi samozřejmě poslal automaticky tento obrázek, který mi v zásadě osvětlil to, čím se aktuálně zabývá.
Tohle je totiž jedna z věcí, které bych rád někdy přišel na kloub. Tak nějak chápu, že ne každý má od Boha nadělenou postavu zahraniční modelky, nicméně pořád existuje cosi jako soudnost a vkus. Migrantů tu zase vážně není tolik, aby se sem vyplatilo dovážet hrochy, a i když připouštím, že doba poněkud zhrubla a stala se dekadentní, za podobný projev terorismu, co se týká vkusu a soudnosti v oblékání, by se dle mého mínění mělo stavět rovnou ke zdi. Je to docela důležité, a v některých případech by to celé mělo dokonce být ošetřeno místní vyhláškou. V té by mělo být jasně uvedeno, že podobné excesy by mohly vycházet z domova pouze za tmy, protože jinak by se mohli plašit koně a důchodci.

Možná v tomhle směru nejsem úplně spravedlivý - a budu dokonce první, kdo by to připustil - nicméně jsem přesvědčený, že kdo si myslí, že něco podobného je přitažlivé, nebo dokonce sexy, může být jen američan, feministka, někdo s defektem na sítnici, nebo zarytý milovník paviánů.

Chápu, že tohle je hodně o vkusu každé soudružky, a já také nejsem zrovna Twiggy, nicméně mám dojem, že bych asi nezvolil zrovna outfit, který silně evokuje Death Star, pět sekund před výbuchem.

Naštěstí slečna na příští zastávce vypadla, a asi jsem se tvářil vážně dost divně, protože mne oslovil jeden z cestujících a s mrknutím pravil : "Docela otesánek, co ?"

To už jsem moc nedával, pravil jsme, že to teda asi těžko, protože tahle očividně sežrala Otesánka včetně pantoflí a že všichni tady máme kliku, protože to bylo vo fous, že jsme vyvázli životem ještě před tím, než ji pobřežní hlídka stačila vtáhnout zpátky do moře.

Na další zastávce jsem naštěstí vypadnul ven, a nic dalšího se už naštěstí nestalo.
Tak nevím. Možná by k legínám měli přidávat taky takový ten obrázek jako, jako je na cigaretách se sdělením, že přežírání může zmenšovat oblečení a způsobit nevolnost lidem v okolí, nebo tak něco, ale silně pochybuji, že to podobně jako u kuřáků bude něco platné.

Ale aby nebyl dnešní příspěvek jen ztrátou Vašeho času, podělím se s Vámi o jednu naprosto neužitečnou informaci, která snad vrhne do celé problematiky alespoň nějaké světlo:
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Báša Báša | 29. března 2017 v 16:15 | Reagovat

A to máte kliku, že nebydlíte v blízkosti Japonské školy pro děti diplomatů. Zde docházelo jednak k závažnému narušení hranic dobrého vkusu a jednak k tomu, že kolemjdoucí koně a psi považovali vycházející subjekty pravděpodobně ženského pohlaví za příslušnice vlastního druhu, což málem vedlo k mezidruhovému křížení. Věc byla hladce vyřešena zaplacením měsíčního paušálu osobami odpovědnými za pohyb takových subjektů mezi lidmi a viditelným nošením útržku složenky se zaplaceným obludným. Výtěžek byl použit místním úřadem na zakoupení tmavých brýlí pro procházející osoby a pytlů na hlavu pro venčená zvířata. Zbytek zmatených doochodců dožadujících se informace, kde že je ten vošklivinec, je ignorován.

2 klavesnicetuka klavesnicetuka | Web | 11. dubna 2017 v 16:15 | Reagovat

páni čekala jsem tu spoustu komentářů o tom, jak jsou muži povrchní a nerozumí módě a ono nic:-)

a já hlavně vůbec nerozumím tomu, proč se nosí legíny jako obyčejné kalhoty do práce atd...

a taky nechápu, že se některé slečny nevidí nebo se vidí jinak? například já si vždycky vyberu v obchodě o 2 čísla větší tričko, halenku apod. i když mi manžel nebo prodavačka řeknou že budu potřebovat menší a pak jdu skutečně pro menší velikost
takže někteří lidi opravdu realitu nevidí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama